Lumos FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mert mindenkinek kell egy kis varázslat az életébe
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 PIXIE;phoenni

Go down 
SzerzőÜzenet
Pixie Phoenni

Pixie Phoenni


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2010. Nov. 30.

PIXIE;phoenni Empty
TémanyitásTárgy: PIXIE;phoenni   PIXIE;phoenni EmptyKedd 30 Nov. 2010, 08:02

http://img.listal.com/image/1421722/600full-candice-accola.jpg" border="0" alt=""/>

Avatarfoglalás|| Candice Accola
Karakter teljes neve|| Pixie Phoenni
Karaktered becenevei|| Pix, Pixie, Pixo, Phonne
Születési hely, idő|| Roxmorts, '80, okt.10.
Kor|| 14
Vér|| aranyvér
Faj|| boszorkány
Iskola|| Roxfort
Család||
Szülők:
Richard Phoenni- 30 - aranyvérű - Ahírvavő egyik szerkesztőjeként dolgozik
Susanne Phoennie - 30 - aranyvérű- Boltot vezet az Abszol úton
Testvérek:
Alicia Phoenni - 11
Háziállatok: Bubi, egy fekete bagoly

Előtötrénet

80-ben születtem, Roxmorts-ban.Arany vérű vagyok, ami annyit tesz, hogy a szüleim varázslók.Még mindig élnek...Szerencsére.Apám a Hirverő egyik szerkesztőjeként dolgozik.Anyám meg egy boltot vezet az Abszol Út-on.van egy hugom, Alicia, aki most kezdte a sulit.Az iskolában nagyon zárkózott voltam egy kis ideig, majd 13 éves koromban egy kicsit meg vadultam.Túl sok barátom nincsen, de jóban vagyok több gyerekkel is a Griffendél-ből.Nem vagyok verekedős, de a hülyeségekben nagyon is benne vagyok.Ezt követően szinte mindig Fred meg George Wasleyval hülyülök.Ismerem Ginnyt, és Ront is, de velük nem szoktam túl sokat lenni.Kivddicsezni szeretnék, az a nagy álmom.Na, meg hogy én öljem meg Bellatris Lestranget, mert meg ölte az egy kori legjobb barátnőmet.

Jellem
Aranyos és kedves.Bátor, nem nagyon fél semmitől.Hamar fel lehet húzni, és hamar le is nyugszik.Nem igazán megbocsátó féle.Ha valamit eltervez, azt minden áron véghez visz.

külsőségek

magasság || 160 cm
tömeg ||39 kg
rassz || európai
szemszín || zöldes kék
hajszín || szőke
különleges ismertetőjel || A különleges szőke haja
kinézet || Szőke haj, hab fehér bőr, zöldes kék szem, és karcsú alkat.Ha nem egyen ruha van rajta, akkor csinos ruhát hord.
egészségi állapot || -

mindig || Hülyéskedés, viccelődés, varázslás
soha || Unatkozás, komolyság, Umbrige
dementorok || Az a pillanat, amikor Bellatrix meg ölte élete legjobb barátnőjét, Fannih-t.
mumus || Piton professzor!!!!!!
titkok || Tetszik neki Fred Weasley.Bellatrix meg kínozta..
rossz szokás || Körömrágás, robbantás...


a tudás

varázslói ismeretek ||
mugli képzettségek ||
pálca típusa || hány hüvelyk, miből a a magja, a fa típusa, hajlékonysága (merev, kellemesen rugalmas, eléggé hajlékony, hajlékony, elég merev)
különlegesség || opcionális, pl animágia (egyéni elbíráláshoz kötött az engedélyezése)
Vissza az elejére Go down
 
PIXIE;phoenni
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lumos FRPG :: .:Jelentkezés:. :: Karakterek előtörténetei-
Ugrás: