Lumos FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mert mindenkinek kell egy kis varázslat az életébe
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 WHITE; Su-Leen

Go down 
SzerzőÜzenet
Su-Leen White




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2010. Oct. 29.
Age : 25

WHITE; Su-Leen Empty
TémanyitásTárgy: WHITE; Su-Leen   WHITE; Su-Leen EmptyPént. 29 Okt. 2010, 07:55

Bocsánat, nem tudtam máshogy betenni! Remélem nem nagy gond!

Avatarfoglalás|| Angelina Jolie
Karakter teljes neve|| Su-Leen Aileen White
Karaktered becenevei|| Su, Su-Leen, Lee
Születési hely, idő|| Franciaország, Párizs, 1979. Július 24.
Kor|| 16 év
Vér|| aranyvér
Faj|| ember
Iskola|| Durmstrang
Család||
Szülők:

Apja
neve: Sirius Black
kora: 35év
vére: aranyvér
foglalkozása: Bujkálás a dementorok és a minisztérium emberei elől

Anyja
neve: Aileen White
kora: 35év
vére: aranyvér
foglalkozása: SVK tanár a Durmstangban

Testvérek:
Név: -
kor: -

Háziállatok: Egy koromfekete Templomi Bombay macska, Fantom és egy főnix, Albus.

Előtötrénet
Nos, Franciaországban születtem. Anyám már terhessége alatt menekült Voldemort elől, nem tudom miért. Soha nem beszélt róla. Úgy, ahogy apámról sem. Egyszer kérdeztem csak róla, akkor azt válaszolta: "Apád egy szemét állat volt, aki mikor megtudta, hogy terhes vagyok, nyomtalanul eltűnt." Én persze naivan elhittem, eme kijelentését és mindent, amit mondott. Amikor azt kérdeztem, anyu francia-e, annyit mondott csak: "Édesem, vérbeli angol boszorkány vagyok, egyetlen felmenőm sem francia nemzetiségű. De majd ha nagyobb leszel, elmesélem." Én kérdeztem, minden évben, de soha nem mondta el a teljes igazságot. Aztán kikönyörögtem belőle apám nevét. Sirius Black. Anyám hozzátette, hogy a neve fekete, akárcsak a lelke. Többet nem kérdeztem róla, számomra halott volt. Előkelő nevelést kaptam, bár láttam, anyám nem jó az ilyesmiben. Mikor régi, jó fej önmaga volt, csavargásra, csínytevésre biztatott. De hamar rám szólt, hogy ha megteszem amit ilyenkor mond, annak szörnyű vége lesz. De nem hallgattam rá. Minden éjjel kiszöktem a házunkból és 10 éves koromra úgy ismertem a környéket, mint a tenyeremet. Persze tudtam jól, miért kapok én ilyen szigorú, elegáns nevelést. Mert anyám azt akarja, hogy Beuxbatons-be járjak, ott pedig ilyen nevelést kapnak a diákok. De én nem oda akartam menni. Hanem a Roxfortba, ahová apu és anyu járt. De azt mondta, ott nagy veszélyben lennék. Így aztán nem az lett amit én akartam. De ami még anyámat is meglepte, az volt, hogy Madam Maxime helyett, Igor Karkarovtól, anyu régi jó barátjától kaptunk levelet, hogy örülne, ha a Durmstrangba járnék. Mi persze csak leesett állal bámultuk a baglyot. Én még meg is kérdeztem tőle: "Biztos, hogy jó helyre jöttél?" Erre az állat olyan pillantást vetett rám, mintha kételkedne az ép elmémben. Azért is voltunk főleg ennyire meglepve, mert ugyebár mindketten úgy tudtuk, hogy oda csak fiúkat vesznek fel. De én persze örömmel pakoltam fel Fantomot és Albust, hogy ők márpedig velem jönnek. Azonnal elrohantunk a legközelebbi könyvesboltba, megvenni a könyveimet. Viszont másnap újabb levél érkezett Karkarovtól. Sajnálatos módon elhunyt az SVK tanáruk és szeretné, ha anyu lépne a helyébe. Ő bagolyfordultával megüzente neki, hogy szívesen jön tanítani. Szerintem ezek összeesküdtek ellenem. Hiszen így rajtam tudja tartani a szemét, mint mondta. Ezután szeptember 1-én elutaztunk Bulgáriába, a Durmstrang-ba. Már a hatodik évemet kezdem itt.


Jellem
Kedves, aranyos lány, néha előjön belőle a kezdetleges, de szigorú nevelés, ám ez csak nagyon ritkán fordul elő. Imádja az állatokat, még a legveszélyesebb állatfajokat is dédelgetné. Ám ezt a gyengéd oldalát az iskolában nem mutatja, ott egy szigorúan jó tanuló, ám rendszeresen szabályszegő egyén arcát mutatja mindenki felé. Kicsit nehezen barátkozik, mivel gyerekkorában nem volt egy barátja sem, két állatán kívül. Nem sokakban bízik meg, de bizalmasi szerepet tölt be életében az anyja. Ezenkívül szeret hangosan is magával és az állatokkal beszélgetni. Van egy nagyon különleges akcentusa, melyet nem tud elrejteni. Ez a gyermekkorában használt folyamatos francia, majd 11 éves korától az egész évben való bolgár beszédtől alakult ki. Patrónusa: Főnix


külsőségek

magasság || 175cm
tömeg || 58kg
rassz || európai
szemszín || eredetileg tengerkék, de metamorf mágus lévén, szokta változtatni
hajszín || eredetileg és általában szénfekete, de ugyancsak változékony
különleges ismertetőjel || -
kinézet || egy magas, fekete hajú lány, aki különösen ügyel a kinézetére, mindig illeszkedik a divathoz, vagy ő maga formálja azt.
egészségi állapot || sokan azt gondolják skizofrén, az eredeti jelleme és a nevelése miatti változékony viselkedéséből levezethetően, de ez még nem tisztázott, egyébként egészséges, betegségekre nem fogékony.

mindig || Fagylalt, szép ruhák, varázslás, kviddics, csínyek, csavargás.
soha || Dementorok, Voldemort, büntetés, szigor.
dementorok || Azt látja, mikor az anyját kviddicsezés közben eltalálta egy gurkó, leesett a seprűjéről és majdnem meghalt.
mumus || Alaktalan sötétség, mely mindent beborít.
titkok || Metamorf és animágus. Valójában nem bolgár és nem is francia.
rossz szokás || Magával beszélget, néha automatikusan franciául szólal meg, ha nem figyel.


a tudás

varázslói ismeretek || Kedvenc tantárgy: SVK, Bűbájtan, Bájitaltan, Legendás Lények Gondozása.
mugli képzettségek || Hárfázás, hegedülés, éneklés, folyékonyan beszél angolul, franciául és bolgárul.
pálca típusa || 11 hüvelyk, főnixtoll mag, diófa, kellemesen rugalmas.
különlegesség || Animágus: főnix, metamorf mágus, patrónusa: főnix.
Vissza az elejére Go down
 
WHITE; Su-Leen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lumos FRPG :: .:Jelentkezés:. :: Karakterek előtörténetei-
Ugrás: